Hakkımızda

Hakkımızda

Tarihçemiz

2010 yılında Hizan Tarım ünvanı altında Şirketimizi kurarak Tarımsal faliyetlerde Öncü Hizmetler vererek Tarımsal alanda uzmanlaşmak ve kurumsallaşmaktır. 2011’de Şirketimizin faaliyetlerini güçlendirerek müşteri potansiyelini artırarak varlılığımızı sürdürdük. 2016 yılında önemli projelerle vizyonumuzu genişleterek Turizm Sektörünü de Yön vererek şirketimizin bilançosunu artırdık. 2022 Yılında  BRANFORD KİMYA VE İLAÇ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ kurarak bir çok sektöre giriş yaparak, Şirketlerimizin bilançosunu artırdık. 
Vizyonumuz

Kurumsal kimliğimizi çevreye duyarlı bir anlayış ile harmanlayıp, çözüm odaklı bir hizmet sunmak, genç, dinamik ve yeniliklere açık yapımızı muhafaza ederek, sektörde öncü ve lider bir Tarım Ürünleri firması olmak, pazar payımızı arttırmaktır.

Misyonumuz

Kurumumuzu, Tarım Ürünleri hizmetinde sektörde lider yaparken, mutlak müşteri memnuniyetini ilke edinmek, sürdürülebilir çevre koruma ve sağlıklı toplum ve çevre için, toplum bilincini sürekli canlı tutmak veya oluşturmak maksadıyla faaliyetlerde bulunmaktır. Bu amaçlara ulaşabilmek için, sektördeki yenilikleri takip ederek, teknoloji, vizyon ve sistemlerimizde gerekli güncellemeleri sürekli yapan, uzun vadede de, sektörümüzde bu trendleri takip eden değil, bu trendleri ortaya koyan, böylece öncü ve lider konumunu sürekli muhafaza eden bir kurum olmaktır.Hakkımızda